دات نت نیوک

فراخوان ثبت نام در نخستین دوره کارگاه های آموزشی کاربردی «مدرسه رسانه»

  • مهلت ثبت نام: 15 مرداد 1397
23 تیر 1397 0 نظر | 1943 بازدید | امتیاز: 5 با 8 رای

ثبت‌نام نخستین دوره «مدرسه رسانه» ویژه ترم تابستان آغاز شد. این دوره شامل سه کارگاه آموزشی کاربردی است که داوطلبان می‌توانند در هر کدام به صورت جداگانه و به دلخواه شرکت کنند: کارگاه ویکی‌نویسی (احمد پرهیزی)، کارگاه ساخت پادکست (وحید استیری)، و کارگاه ریویو نویسی (حسن صنوبری). این سه کارگاه مقدماتی است.

 

علاقمندان برای ثبت‌نام در این کارگاه‌ها و آگاهی از کم و کیف و هزینه کلاس‌ها می‌توانند از سایت مدرسه رسانه با نشانی madreseresane.ir یا سایت رسمی شهرستان ادب بازدید کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 77517830 داخلی 139 بین ساعات ده تا دوازده تماس بگیرند.

 

مهلت ثبت‌نام برای این کارگاه‌ها تا 15 مردادماه 1397 تعیین شده است.

 

شایان توجه است که فارغ‌التحصیلان برگزیده این کارگاه به همکاری پاره‌وقت با دفتر رسانه شهرستان ادب دعوت می‌شوند.

 

گفتنی‌ست «مدرسه رسانه» عنوانِ مجموعه کارگاه‌های آموزشی کاربردی رسانه‌ای است که توسط دفتر رسانه موسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب با هدف آموزش مهارت‌های رسانه‌ای طراحی شده‌اند. دفتر رسانه شهرستان ادب پیش از این، جدا از سایت‌ها و صفحات مجازی گوناگون، برنامه‌های موفق متعددی از جمله «میزگردهای بوطیقا»، «شب‌های شعر عاشقانه»، «نشست تخصصی ادبیات و رسانه»، «شب‌ةای شعر مقاومت» و... را برگزار کرده بود. این نخستین قدم این دفتر در حوزه آموزش و در ادامه دیگر فعالیت‌های آموزشی موسسه فرهنگی شهرستان ادب، از جمله «دوره‌های آموزشی شعر جوان کشور، آفتابگردان‌ها» و «مدرسه رمان» است.


امتیاز دهید Article Rating
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.